حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای جیب بسیار حائز اهمیت است. ما همواره در تلاش هستیم تا با بروزرسانی سامانه‌های امنیتی اطلاعات موجود کاربران را در محیطی امن نگهداری کنیم. از این رو در پی انتشار اپلیکیشن جیب، اطلاعات و مجوز‌هایی که توسط این نرم‌افزار از کاربران دریافت و ذخیره می‌شود را در ادامه شرح می‌دهیم.

جمع‌آوری اطلاعات

برای ایجاد یک تجربه کاربری بهتر، ما برخی از اطلاعات شما را که توسط خودتان وارد شده است را جمع‌آوری و ذخیره می‌کنیم. اطلاعات ذخیره شده شما تنها مواردی است که برای استفاده شما از اپلیکیشن جیب ضروری باشد در غیر این صورت اطلاعات اضافی در سیستم ذخیره و پردازش نمی‌شود. در هنگام ثبت نام شما اطلاعاتی اعم از نام و نام خانوادگی و شماره تلفن خودتان را در سیستم ثبت می‌کنید و ما از آن‌ها برای شناسایی و ارائه خدمات بهینه و هوشمند به شما بهره می‌بریم.

مجوز‌های دریافتی اپلیکیشن جیب

ممکن است در هنگام استفاده از اپلیکیشن جیب با سوالاتی مبنی بر اجازه دسترسی به برخی از منابع تلفن هوشمند خود مواجه شده باشید. ما خود را متعهد می‌دانیم تا این موارد را برای شما کاربران گرامی به صورت واضح و روشن شرح دهیم.

دسترسی به اینترنت

اپلیکیشن جیب برای دریافت به‌روز اطلاعات می‌بایست به اینترنت متصل شود و بدون اتصال به اینترنت نمی‌توانید از نرم افزار استفاده نمائید.

دسترسی به موقعیت مکانی

اپلیکیشن جیب امکان ثبت و درخواست کاربر به عنوان پذیرنده پرداخت را فراهم آورده است. هر پذیرنده می‌بایست اطلاعات خود را ثبت کند. از جمله این اطلاعات، آدرس کسب و کار پذیرنده است. کاربر باید آدرس مورد نظر را روی نقشه انتخاب کند. برای اینکار دسترسی به موقعیت مکانی کاربر الزامی است.

همچنین بخش ویترین جیب برای معرفی کسب و کار های نزدیک کاربر نیاز به موقعیت مکانی او دارد. در غیر این دو مورد این اطلاعات استفاده دیگری در سیستم جیب ندارد.

دسترسی به دوربین و محل ذخیره‌سازی

اپلیکیشن جیب امکان پرداخت با اسکن QR code را فراهم کرده است. برای اینکه کاربر بتواند اسکن را انجام دهد باید از دوربین تلفن همراه خود استفاده کند.

همچنین برای آپلود عکس پروفایل و یا ارسال مدارک تصویری مورد نیاز پذیرنده ها کاربر می‌تواند از دوربین گوشی خود و یا حافظه ذخیره‌سازی تلفن همراه خود استفاده کند. در غیر اینصورت جیب هیچ تصویری را بدون اجازه کاربر ثبت و ذخیره نمی‌کند.

دسترسی به مخاطبین

جیب امکانی را فراهم کرده است که کاربر می‌تواند با استفاده از شماره تلفن نیز وجه منتقل کند. برای استفاده از این بخش جیب باید به لیست مخاطبین کاربر دسترسی داشته باشد. استفاده از لیست مخاطبین کاربرد دیگری در سیستم جیب ندارد.

دسترسی به اطلاعات کارت بانکی

جیب یک اپلیکیشن مالی است. برای افزایش موجودی کیف پول جیب و یا درخواست برداشت پول نقد از جیب، اطلاعات حساب بانکی کاربر (آن دسته از اطلاعاتی که می‌توان در اختیار دیگران قرار داد) مورد نیاز است. این اطلاعات به هیچ وجه در اختیار شخص ثالث قرار نمی‌گیرد.

نحوه استفاده از خدمات

ما برای بهبود خدمت‌رسانی به کاربران جیب، نحوه استفاده از اپلیکیشن را ثبت می‌کنیم. این اطلاعات به صورت کلی است و به نحوه استفاده تمام کاربران از سامانه محدود می‌شود.

Log Data رخدادها

تیم فنی جیب برای بررسی نقض‌های سیستم و رفع هر چه سریع‌تر آن‌ها و تیم آنالیز ما برای بررسی رفتار کاربران و ارائه خدمات بهتر ممکن است اطلاعاتی نظیر نوع دستگاه مورد استفاده شما، نوع اینترنتی که به آن متصل هستید، نام و مدل دستگاه و ... را ذخیره و بررسی نمایند. این اطلاعات ممکن است توسط شرکت های دیگر جمع آوری شود.

گروه‌بندی سنی

جیب با توجه به هویت کاری خود برای کاربران محدودیت سنی قائل نبوده و تمامی محتوای منتشر شده بیزینس محور می‌باشد.

اطلاعیه عمومی

با توجه به گسترش خدمات ممکن است محتوای مربوط به خط مشی و حریم خصوصی را بروزرسانی کنیم. این اقدام بلافاصله در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.